Biskup Andrzej Czaja wręczył naszym ministrantom dyplomy uznania

Autor: admin2 - 2022-04-15 20:32:08
7 (Kopiowanie).jpg W Wielki Czwartek podczas Mszy św. Krzyżma nasi ministranci – Adam Jasny, Tobias Wąsik i Patryk Depta - otrzymali z rąk ks. bpa Andrzeja Czai dyplom uznania dla długoletniego członka Liturgicznej Służby Ołtarza. Zobacz ZDJĘCIA!

 

W Wielki Czwartek po odprawionej Mszy św. Krzyżma w kościele katedralnym w Opolu odbyło się spotkanie ks. bpa Andrzeja Czai z długoletnimi ministrantami naszej diecezji. Podczas tego spotkania nasi ministranci – dam Jasny, Tobias Wąsik i Patryk Depta – otrzymali z rąk ks. bpa dyplom uznania dla długoletniego członka Liturgicznej Służby Ołtarza za wzorową służbę przy ołtarzu. Dyplom uznania otrzymują członkowie Liturgicznej Służby Ołtarza, którzy pełnią służbę przy ołtarzu gorliwie przez wiele lat oraz angażują się w życie parafii. Adam służy jako ministrant już od 8 lat, Tobias od 10, zaś Patryk od 12 lat.

Msza św. Krzyżma sprawowana w Wielki Czwartek rozpoczęły obchody Złotego Jubileuszu 50-lecia Diecezji Opolskiej. Adam służy jako ministrant już od 8 lat, Tobias od 10, zaś Patryk od 12 lat.

Serdecznie gratulujemy naszym ministrantom! Mamy nadzieję, że jeszcze długo będziecie służyć Bogu przy ołtarzu i będziecie wzorem dla wielu młodych ludzi.

 

Więcej o Mszy św. Krzyżma na:

https://opole.gosc.pl/doc/7471961.Biskup-opolski-zainaugurowal-zloty-jubileusz-diecezji?fbclid=IwAR08AGpeoACm-_gItLDHS9ZPlDz35a6Dmup93bSQN1mkRHcjcpveKZeP5Mc

 

 

Dyplom uznania dla ministrantów 2022 r.