Młodzież odwiedziła chorych po raz 10

Autor: admin2 - 2022-12-17 20:57:05
IMG_1074 (Kopiowanie).JPG Po 3 latach przerwy spowodowanej pandemią kandydaci do bierzmowania już po raz 10 przygotowali świąteczne paczki, które wręczyli chorym z naszej parafii. ZDJĘCIA

 

Świąteczne odwiedziny chorych połączone z przygotowaniem paczek dla chorych zagościły w naszej parafii już na dobre. Po 3 latach przerwy spowodowanej pandemią kandydaci do bierzmowania już po raz 10 przygotowali świąteczne paczki, które wręczyli chorym z naszej parafii. 

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia kandydaci do bierzmowania obdarowali świątecznymi upominkami osoby doświadczone chorobą i cierpieniem. Cała młodzież przygotowująca się do bierzmowania upiekła pierniki. Ksiądz Proboszcz wraz z delegacją młodzieży odwiedzili chorych w ich domach, gdzie młodzi złożyli życznia świąteczne "po śląsku" oraz wręczyli im drobny upominek. Świątecznym odwiedzinom chorym towarzyszyły wesołe i skoczne melodie kolęd i pastorałek zagrane na akordeonie. Wszystkim zaangażowanym w przygotowanie świątecznych odwiedzin chorych składamy serdeczne Bóg zapłać.

Łącznie w tym roku obdarowanych zostało 43 parafian.

 

 

Zdjęcia: Oliwia Filipczyk