VII Droga Krzyżowa ulicami Sławikowa - tym razem ekstremalna, w zimnie i ze śniegiem

Autor: admin2 - 2022-04-01 20:16:58
IMG_8823 (Kopiowanie).JPG Po dwuletniej przerwie, spowodowanej sytuacją pandemiczną, w piątek, 1 kwietnia, odprawiliśmy VII Drogę Krzyżową ulicami Sławikowa, tym razem w ekstremalnych warunkach - w towarzystwie śniegu i zimna. Zobacz ZDJĘCIA!

1 kwietnia po dwuletniej przerwie spowodowanej sytuacją pandemiczną wierni z naszej oraz okolicznych parafii wzięli udział w VII Drodze Krzyżowej ulicami Sławikowa. Było to nabożeństwo niełatwe ze względu na padający śnieg i wiejący zimny wiatr.

Składamy serdeczne „Bóg zapłać” wszystkim zaangażowanym w przygotowanie i poprowadzenie piątkowej Drogi Krzyżowej. Serdeczne Bóg zapłać grupom parafialnym, które niosły krzyż. Byli to: ministranci, Róże Różańcowe ze Sławikowa, Lasak, Miejsca Odrzańskiego i Błażejowic, Ochotnicza Straż Pożarna ze Sławikowa i Miejsca Odrzańskiego, małżeństwa, górnicy, kandydaci do bierzmowania i dzieci. Bóg zapłać za przygotowanie trasy procesji. Wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób włączyli się w przygotowanie tej Drogi Krzyżowej - serdeczne Bóg zapłać. Zaś wszystkim obecnym na tym nabożeństwie dziękuję za obecność, modlitwy i trud związany z pokonaniem trasy procesji.

 

 

Zdjęcia: Jennifer Wochnik