Wolne intencje

Sławików

  1. 1 października - 07:30 26 niedziela zwykła niedziela
  2. 2 października - 18:00 Świętych Aniołów Stróżów poniedziałek
  3. 3 października - 07:00 Dzień powszedni wtorek
  4. 4 października - 07:00 św. Franciszka z Asyżu środa
  5. 5 października - 18:00 św. Faustyny Kowalskiej czwartek
  6. 6 października - 18:00 św. Brunona piątek
  7. 8 października - 07:30 27 niedziela zwykła niedziela
  8. 9 października - 18:00 Świętych Dionizego i Towarzyszy poniedziałek
  9. 10 października - 18:00 Dzień powszedni wtorek
  10. 11 października - 07:00 św. Jana XXIII środa
  11. 12 października - 18:00 bł. Jana Beyzyma czwartek
  12. 14 października - 07:00 św. Kaliksta I sobota
  13. 15 października - 07:30 28 niedziela zwykła niedziela
  14. 16 października - 18:00 św. Jadwigi Śląskiej poniedziałek
  15. 17 października - 18:00 św. Ignacego Antiocheńskiego wtorek
  16. 18 października - 07:00 św. Łukasza środa
  17. 19 października - 18:00 św. Pawła od Krzyża czwartek
  18. 20 października - 18:00 św. Jana Kantego piątek
  19. 21 października - 07:00 Dzień powszedni sobota
  20. 22 października - 07:30 29 niedziela zwykła niedziela
  21. 23 października - 18:00 św. Jana Kapistrana poniedziałek
  22. 24 października - 18:00 św. Antoniego Marii Clareta wtorek
  23. 25 października - 07:00 Dzień powszedni środa
  24. 26 października - 18:00 Dzień powszedni czwartek
  25. 27 października - 18:00 Dzień powszedni piątek
  26. 28 października - 07:00 Świętych Apostołów Szymona i Judy Tadeusza sobota
  27. 29 października - 07:30 30 niedziela zwykła niedziela
  28. 30 października - 18:00 Dzień powszedni poniedziałek

Miejsce Odrzańskie

  1. 2 października - 17:00 Świętych Aniołów Stróżów poniedziałek
  2. 5 października - 16:30 św. Faustyny Kowalskiej czwartek
  3. 8 października - 09:00 27 niedziela zwykła niedziela
  4. 10 października - 17:00 Dzień powszedni wtorek
  5. 15 października - 09:00 28 niedziela zwykła niedziela
  6. 16 października - 17:00 św. Jadwigi Śląskiej poniedziałek
  7. 17 października - 17:00 św. Ignacego Antiocheńskiego wtorek
  8. 19 października - 17:00 św. Pawła od Krzyża czwartek
  9. 22 października - 09:00 29 niedziela zwykła niedziela
  10. 23 października - 17:00 św. Jana Kapistrana poniedziałek
  11. 24 października - 17:00 św. Antoniego Marii Clareta wtorek
  12. 26 października - 17:00 Dzień powszedni czwartek
  13. 30 października - 17:00 Dzień powszedni poniedziałek