Wolne intencje

Sławików

  1. 1 listopada - 07:30 Wszystkich Świętych środa
  2. 1 listopada - 10:30 Wszystkich Świętych środa
  3. 3 listopada - 18:00 św. Marcina de Porres piątek
  4. 4 listopada - 07:00 św. Karola Boromeusza sobota
  5. 5 listopada - 07:30 31 niedziela zwykła niedziela
  6. 5 listopada - 10:30 31 niedziela zwykła niedziela
  7. 6 listopada - 07:00 Dzień powszedni poniedziałek
  8. 7 listopada - 07:00 Dzień powszedni wtorek
  9. 10 listopada - 18:00 św. Leona Wielkiego piątek
  10. 11 listopada - 07:00 św. Marcina z Tours sobota
  11. 12 listopada - 07:30 32 niedziela zwykła niedziela
  12. 12 listopada - 10:30 32 niedziela zwykła niedziela
  13. 13 listopada - 07:00 Świętych Benedykta, Jana, Mateusza, Izaaka i Krystyna poniedziałek
  14. 15 listopada - 07:00 św. Alberta Wielkiego środa
  15. 16 listopada - 18:00 Świętych Apostołów Piotra i Pawła czwartek
  16. 17 listopada - 18:00 św. Elżbiety Węgierskiej piątek
  17. 18 listopada - 07:00 bł. Karoliny Kózkówny sobota
  18. 19 listopada - 07:30 33 niedziela zwykła niedziela
  19. 20 listopada - 07:00 św. Rafała Kalinowskiego poniedziałek
  20. 21 listopada - 07:00 Ofiarowanie Najświętszej Maryi Panny wtorek
  21. 22 listopada - 07:00 św. Cecylii środa
  22. 23 listopada - 18:00 św. Klemensa I czwartek
  23. 24 listopada - 18:00 Świętych męczenników Andrzeja Dung-Lac i Towarzyszy piątek
  24. 25 listopada - 07:00 św. Katarzyny Aleksandryjskiej sobota
  25. 26 listopada - 07:30 Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata niedziela
  26. 27 listopada - 07:00 Dzień powszedni poniedziałek
  27. 28 listopada - 07:00 Dzień powszedni wtorek
  28. 29 listopada - 07:00 Dzień powszedni środa
  29. 30 listopada - 18:00 św. Andrzeja czwartek

Miejsce Odrzańskie

  1. 5 listopada - 09:00 31 niedziela zwykła niedziela
  2. 16 listopada - 17:00 Świętych Apostołów Piotra i Pawła czwartek
  3. 19 listopada - 09:00 33 niedziela zwykła niedziela
  4. 23 listopada - 17:00 św. Klemensa I czwartek
  5. 30 listopada - 17:00 św. Andrzeja czwartek